Single Blog Title

This is a single blog caption

Aktualności 4.09 – plany zajęć

4.09.2017 Plany zajęć

Drodzy Rodzice i Dzieci,

Plany zajęć zostaną opublikowane najpóźniej w czwartek 7 września. 6 września odbędzie się ogólny nabór w godzinach 16:00-19:30 na Orliku na os. Mazurskim na który zapraszamy wszystkich chętnych jak i już będących w naszym klubie. Po zweryfikowaniu ilości dzieci w danych rocznikach zostaną utworzone nowe grupy, które rozpoczną regularne zajęcia od poniedziałku 11 września! Liczna miejsc ograniczona! Zapraszamy!

 

 

20.06 Wakacyjny plan zajęć!

 

 

12.12.2016 Podsumowanie piłkarskiego weekendu naszych grup

2007 i młodsi Reszel

Bardzo dobra gra i konsekwencja w strzelaniu goli – tak można podsumować wyczyn dzieci z trzech roczników, które udały się do Reszla z Panią Trener Eweliną Korotko, aby tam rozegrać 2-godzinny sparing z zespołem Orlęta Reszel. Wynik ostatecznie wręcz kosmiczny, w którym padło bardzo dużo goli ale ten wyjazd miał na celu sprawdzić po dłuższym czasie dyspozycję zawodników, którzy w przyszłości z pewnością niejednokrotnie będą mieli okazje reprezentować klub na kolejnych turniejach czy też w lidze.

dsc01864

2008 i młodsi Ełk

Oprócz wspomnianego kolejnego debiutu najmłodszych z rocznika 2010 dla których był to drugi turniej w życiu na uwagę zasługuje postawa rocznika 2008, który o godzinie 6:30 wyruszył z Trenerem Marcinem Haponikiem na cały dzień do Ełku na turniej organizowany przez Talenty Ełk. Chłopcy mogli wracać w nieco innych nastrojach, bo zdecydowanie zabrakło nam szczęścia w dwóch najważniejszych meczach. Po bardzo dobrej fazie grupowej i wyjściu z pierwszego miejsca chłopcy zmierzyli się z zespołem Mazurii Giżycko w drodze o mecz finałowy. Niestety spotkanie przegraliśmy po serii rzutów karnych. Na naszych chłopców w meczu o III miejsce czekał bardzo silny zespół z Ełku. Ten mecz również przegraliśmy o czym zdecydowała bramka w ostatnich 20 sekundach meczu. Warto zaznaczyć, że mimo wysokich wymagań (cały dzień spędzony na hali i długa podróż) zespół zaprezentował się bardzo dobrze zajmując ostatecznie 4 miejsce.

img_0105

2010 i młodsi Mrągowo

11.12.2016 to już przeszłość. Na turnieju najmłodszych piłkarzy nie brakowało gorącego dopingu ze strony rodziców i kibiców, którzy zdecydowali się spędzić niedzielę w duchu sportowej rywalizacji. W dniu dzisiejszym w 20 meczach obejrzeliśmy łącznie 71 goli! Widowiskowe akcje i walka do samego końca w każdym meczu sprawiła, że poziom małych piłkarzy był bardzo wysoki. Dziękujemy rodzicom i wolontariuszom za wsparcie turnieju i pomoc przy organizacji, a zespoły gości zapraszamy na kolejne zawody do Mrągowa już za rok!

Liga Mistrzów
1.LUKS Wydminy
2.Mazuria Giżycko
3.Granica Kętrzyn
4.MKS Korsze

Liga Europejska
1.Młody Piłkarz Jonkowo I
2.Żuri Football Olsztyn
3.Mini Soccer Mrągowo
4.Młody Piłkarz Jonkowo II

dsc_0940

9.12.2016 Mazury Winter Cup Elite Youth II 2016 Mrągowo rocznika 2010 i młodszych
Turniej piłkarski w Ełku rocznika 2008/2009
Sparing z zespołem Orlęta Reszel

Już w najbliższą niedzielę prawdziwa kumulacja gier naszych zawodników i zawodniczek. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców i sympatyków Klubu do kibicowania jednym z najmłodszych piłkarzy naszego UKSu. Start o godzinie 9:30. Tego samego dnia do Ełku wyruszy zespół rocznika 2008/2009 na cały dzień grania w turnieju organizowanym przez Talenty Ełk. Dodatkowo trzecia ekipa wyruszy do Reszla gdzie czeka ich 2-godzinny sparing z dziećmi z klubu – Orlęta Reszel. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za jak najlepszą grę, bo nie o wynik chodzi, a o zabawę i postawę na boisku!

2010

7.12.2016 Mikołajki na Sportowo czyli Rodzinne Granie w wydaniu Świątecznym

7.12.2016 odbyła się już druga edycja Mikołajek na sportowo w formie Rodzinnego Grania. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania, bo tego dnia na hali sportowej stawiła się ponad 100 dzieci i ponad 50 rodziców chętnych do gry. Wszystkim bardzo dziękujemy za spędzony wspólnie sportowy czas i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach, które będą już organizowane w nowej formie, aby zarówno Rodzice jak i dzieci cieszyli się z gry w piłkę nożną w jeszcze większym wymiarze czasowym. Oprócz meczów piłkarskich odbyły się wczoraj rzuty karne dzieci w dwóch kategoriach oraz rzuty karne mężczyzn i kobiet. Zwycięzcy wszystkich konkurencji zostali nagrodzeni drobnymi prezentami. Jedną z atrakcji był również mecz kobiet, które bardzo licznie przybyły na piłkarską zabawę. Do zobaczenia na kolejnym Rodzinnym Graniu!

dsc_0791 dsc_0785

3-4.12.2016 Trenerzy też się uczą!

Aktywny weekend za nami! Po konferencji szkoleniowej w Poznaniu „Lech Conference” nasi trenerzy udali się na 2-dniową konferencję trenerską do Olecka organizowaną przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. W zajęciach teoretycznych i pokazowych sesjach treningowych uczestniczyli trenerzy akademii w składzie: Ewelina Korotko, Marcin Haponik, Radosław Rogowski, Jacek Kuśnierz.

olecko-620x250

26.11.2016 Mazury Winter Cup Elite Youth 2016/2017 rocznik 2008 i młodsi za nami!

Mazury Winter Cup Elite Youth 2016/2017 dla roczników 2008 i młodszych to już przeszłość. Turniej fantastyczny, wymagający i bardzo wyrównany! Tutaj każdy mógł wygrać z każdym. Każdy zespół rozegrał łącznie 79minut! Cieszy nas niezwykła kultura trenerów i kibiców, którzy nagradzali brawami każdą bramkę dzieci. Były emocje, łzy i okrzyki radości po wygranych meczach ale na koniec każdy był zwycięzcą. Wszyscy zostali nagrodzenia za udział pamiątkowymi medalami oraz kapitanowie drużyn pucharami. Dodatkowo każdy trener przyznał statuetkę „Sportowe Wyróżnienie” dla najlepszych zawodników w zespołach. Dorobek punktowy zespołów prezentował się następująco:
(każdy zespół miał przepisane punkty z rywalizacji ze swoim grupowym rywalem tak, aby nie rozgrywać rewanżu z tą samą drużyną w II fazie. O kolejności w tabeli w przypadku poniższych zespołów z taką samą liczbą punktów decydował bezpośredni mecz).
Liga Mistrzów
1.LUKS Wydminy 4 punkty +3 z I etapu – 7p
2.MKS Korsze 4 punkty +0 z I etapu – 4p
3.Mini Soccer 3 punkty +0 z I etapu – 3p
4.Granica Kętrzyn 0 punktów +3 z I etapu – 3p

Liga Europejska
1.Soccer Kętrzyn 6 punktów +0 z I etapu – 6p
2.Mazuria Giżycko 3 punkty +3 z I etapu – 6p
3.MŁKS Łomża 3 punkty +0 z I etapu – 3p
4.Orlęta Reszel 0 punktów +3 z I etapu – 3p

dsc_0208

17.11.2016 Mazury Winter Cup Elite Youth 2016/2017

Pierwszy mecz już w Listopadzie! Rozpoczynamy przygotowania do Mazury Winter Cup Elite Youth 2016/2017, którego jesteśmy organizatorem! W pierwszym turnieju zobaczymy oprócz gospodarzy także zespoły z Kętrzyna, Reszla, Korsz, Łomży, Wydmin oraz Giżycka! Niebawem udostępnimy plakat zapowiadający najbliższy turniej.

turnieje-zaproszenie4-page0001

5.11.2016 Sparing z KS Żagiel Piecki

Sobotnia inauguracja halowych sparingów za nami.
Dziś przyszło nam zmierzyć się z drużyną KS Żagiel Piecki i mimo, że goście nie mogą być w pełni zadowoleni z wyników to gra piłkarzy z Piecek była bardzo dobra tylko momentami nieskuteczna! Tym bardziej cieszymy się, że oba Kluby mogą z pełną satysfakcją wracać do domu, bo zarówno jedni jak i drudzy sporo się dziś nauczyli!

KS Żagiel I – MiniS I (1:3); (0:1); (1:3)
KS Żagiel II – MiniS II (0:2); (1:0); (0:1)
KS Żagiel III – MiniS III (0:3); (0:1); (0:0)

31.10.2016 Turniej w Giżycku

Za nami I turniej piłkarzy urodzonych w roku 2010 w Giżycku!! W minioną niedzielę nasze dzieci mogły uczestniczyć w super turnieju bez klasyfikacji końcowej. Mecze odbywały się na 2 boiskach jednocześnie w formule 4+1 z pomniejszonymi bramkami. Nasi zawodnicy mierzyli się tego dnia z zespołami z Giżycka, Korsz, Kętrzyna oraz Wydmin. To był pierwszy tego typu turniej na którym chłopcy poznawali co to aut, rzut rożny oraz poznawali swoje role na boisku w starciach z prawdziwym przeciwnikiem. Turniej, którego celem była zabawa i integracja maluchów jak najbardziej na plus, może za kilkoma wyjątkami skandalicznego zachowania dorosłych-kibiców co będzie ZAWSZE spotykało się z naszym potępieniem. Celem działalności każdego klubu jest popularyzacja danej dyscypliny i zachęcenie do jej uprawiania każdego dziecka niezależnie od stopnia predyspozycji w danym wieku!! Wielkim wyróżnieniem natomiast będzie dla nas jeśli któryś/któraś z naszych wychowanków w przyszłości będzie zawodowo uprawiać piłkę nożną. Wspominając wyniki możemy powiedzieć że 5 spotkań przegraliśmy, a zaledwie jedno udało się zremisować co generalnie na tym etapie i w tym wieku dzieci jest kompletnie bez znaczenia

28.10.2016

ZAJĘCIA W PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ BEZ ZMIAN!!!
Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły treningi trzech grup w dniach 31.10 oraz 2.11 na hali przy hurtowni Witek odbędą się zgodnie z planem mimo braku zajęć lekcyjnych! Liczymy na wysoką frekwencję, bo brak zajęć lekcyjnych i zmienna pogoda nie jest zwolnieniem z aktywności fizycznej naszych zawodników!!

3.10.2016

Przypominamy, że od dziś wszystkie grupy trenują już na hali zgodnie z jesienno-zimowym harmonogramem! (zielony kolor – miejsca i godziny treningów!) Dni treningów pozostają dla każdej z grup bez zmian.

treningi-w-roku-ii

 

28.09.2016 (środa)

W przypadku utrzymujących się intensywnych opadów oraz zważywszy na niską temperaturę dzisiejsze treningi mogą się nie odbyć. Oczywiście zajęcia będą odrobione w formie dodatkowych weekendowych wydarzeń, których nie zabraknie i w tym sezonie, a do których uczestnictwa gorąco zachęcamy. Niestety w miniony weekend na dodatkowym treningu frekwencja była ledwie przyzwoita .