Single Blog Title

This is a single blog caption
zdjęcie z archiwum

Dwie twarze Młodzików…

W ostatni piątek dwa zespoły młodzików występujące w I lidze młodzików z bardzo zmiennym szczęściem zakończyły swoje mecze. „Jedynka” swój mecz z Granicą Kętrzyn wygrała pewnie, bo aż 7:1 pozostając nadal na pozycji Lidera grupy, natomiast dwójka doznała srogiej lekcji od rozpędzonego zespołu LUKS Wydminy doznając dotkliwej porażki 15:3 i pozostając tym samym na przedostatnim 5 miejscu w ligowej tabeli.

Komentarz Macieja Ostaszewskiego – zawodnika UKS Mini Soccer I po wygranym meczu z Granicą Kętrzyn.


„Mecz zaczął się dla nas idealnie. Szybko zdobyta bramka jak się później okazało rozwiązała worek z bramkami. Postawa naszej drużyny była bardzo dobra choć znów musieliśmy sobie radzić bez kilku chorych i kontuzjowanych kolegów. Teraz skupiamy się na kolejnym meczu z Roną II Ełk. Na pewno damy z siebie wszystko i będziemy chcieli zdobyć kolejne 3 punkty, które jeszcze bardziej umocnią nas na pozycji lidera grupy”.

Komentarz Bartosza Wilmanowicza – zawodnika UKS Mini Soccer II po przegranym meczu z LUKS Wydminy.

„Z pewnością mogliśmy uniknąć aż tylu straconych goli ale nasz zespół tego dnia nie był jednością. Nie wszyscy braliśmy czynny udział w defensywie, która była kluczowa dla nas w tym meczu. Mieliśmy bardzo duże problemy z kryciem zawodników i z powrotem do obrony po próbach ataku na bramkę rywali”.

Już dziś serdecznie zapraszamy na najbliższe mecze naszych młodzików, których będziemy gospodarzem.

4.10.2019 piątek Stadion Miejski w Mrągowie
UKS Mini Soccer I Mrągowo – UKS Rona II Ełk 16:00
UKS Mini Soccer II Mrągowo – KKS Granica Kętrzyn 17:00