Single Blog Title

This is a single blog caption

Koniec Wakacji. Czas na Trening!

Wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszego turnieju ligowego, który zaplanowany jest zarówno dla młodszej jak i starszej grupy na dzień 7.09.2015. Grupa starsza tzw. Orlik (rocznik 2005/2006) rywalizować w swojej grupie będzie z zespołami z Bożego i Giżycka, natomiast grupa młodsza tzw. Żak w grupie ma MKS Mrągowie Mrągowo i KS Żagiel Piecki. W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego prosimy rodziców o regulowanie opłaty za ubezpieczenie sportowe (40zł) na cały rok, której termin upłynął z końcem Lipca.

Przypominamy, że od września składka członkowska ulega zmianie o czym informowaliśmy na spotkaniu z rodzicami. Składka ta pozwoli nam na stabilizację finansową i w przyszłości wyjazdy meczowe organizować będziemy specjalnie wynajętym dla nas busem! Prosimy również o dostarczanie DEKLARACJI I KARTY BADAŃ sportowca.

Kończą się wakacje, a z nimi wakacyjne treningi w formie gier. Rozpoczynamy specjalistyczny trening piłkarski i wracamy do szlifowania umiejętności technicznych i taktycznych. Wprowadzamy podziały na grupy i angażujemy do pracy nowego szkoleniowca jakim będzie Pani Trener Ewelina Korotko, która do tej pory pracowała przy grupie dziewczynek. Pani Trener niezbędne doświadczenie zdobywać będzie teraz przy zespole Młodych Talentów, a już w najbliższą sobotę opiekować będzie się na turnieju w Mikołajkach zespołem Orlika.

Przygotowania do sezonu uważamy za oficjalnie rozpoczęte, a świadczy o tym fakt, że już w sobotę  22.08 drużyna Żaków wyjeżdża na Turniej do Węgorzewa, w którym udział ma wziąć 8 zespołów w tym roczniku. Orlicy natomiast udadzą się do wspomnianych Mikołajek również na Turniej z kilkoma zespołami.

Listy z przynależnością do grup: Zaawansowana, Młode Talenty, Przedszkole „Pierwszy Gol” wywieszone będą 26.09 na Orliku os. Mazurskie jak również zamieszczone będą na oficjalnym profilu Facebook Akademii i stronie internetowej.

Od 7 września rozpoczynamy naliczanie frekwencji do Twardziela, którzy rozdani będą w listopadzie na dużej Gali Rozdania Nagród podsumowującej rok pracy naszego klubu! WRACAMY NA BOISKO!!

Sprawy organizacyjne:

Zbiórka:

Węgorzewo (2007/2008) godzina 7:45 plac Rocha w Mrągowie tam organizujemy transport

Mikołajki (2005/2006) godzina 10:00 plac Rocha w Mrągowie tam organizujemy transport

Zabieramy: buty, ochraniacze, czapkę, wodę, przekąskę i ubiór dostosowany do pogody. Stroje chłopcy otrzymają na miejscu (spodenki, koszulkę, getry). Godzina powrotu nie jest znana dlatego przed wyjazdem trenerzy wyślą SMSy do rodziców, którzy nie wybierają się na zawody.

Kontakt:

Trener Radek (węgorzewo) 669 383 928

Trener Ewelina (mikołajki) 609 272 546

Powołani:

Węgorzewo:

Kubowski, Skok, Stadnik, Bombało Sz., Bombało D., Bancerek, Rutkowski, Werner, Załęski.

Mikołajki:

Michniewicz, Pelny, Lewandowski, Rose, Olender, Gubiec, Pitucha, Krysiak, Grad, Chmielewski, Kodorski