Single Blog Title

This is a single blog caption

Młodzicy jedną nogą w Ekstraklasie! Jak zagrali pozostali?

W miniony weekend swoje mecze rozegrali młodzicy i trampkarze. Orlicy i żacy mieli przerwę przed nadchodzącymi rozgrywkami półfinałowymi. Przerwę w grze wykorzystali Orlicy, którzy w czwartek rozegrali w Mikołajkach sparing z miejscowym Kłobukiem Mikołajki.

Trampkarze:
SKS Szczytno – UKS Mini Soccer Mrągowo 2:1

Niespodziewana porażka naszych trampkarzy w Szczytnie sprawiła, że nadal jesteśmy liderem grupy ale jedyne co nas odróżnia od rywali to to, że mamy zaległy mecz względem wicelidera grupy. Mimo porażki nadal trzymamy kciuki za naszych debiutantów w tej lidze, którzy prezentują się i tak dużo lepiej niż zakładaliśmy wszyscy przed sezonem.

Młodzicy:
UKS Mini Soccer I Mrągowo – Rona II Ełk 3:1
UKS Mini Soccer II Mrągowo – Granica Kętrzyn 3:6

Sytuacja w tabeli naszej „jedynki” młodzików wygląda bardzo korzystnie. W chwili obecnej mamy 8 punktów przewagi nad drugim miejscem. Do końca ligi zostały 3 kolejki co oznacza, że jedną nogą chłopcy są już w Ekstraklasie Młodzików. Nie zwalniamy jednak tempa i będziemy chcieli utrzymać dużą przewagę punktową, a być może jeszcze ją powiększyć do czasu zakończenia ligi.

Orlicy przerwę w rozgrywkach wykorzystali na sparing z Kłobukiem Mikołajki. Wyniki były sprawą drugorzędną. Ważny sprawdzian i możliwość sprawdzenia różnych wariantów i kolejnych zawodników pod kątem występu w półfinałach rozgrywek.