Single Blog Title

This is a single blog caption

Nowy rok – nowe wyzwania!

 

NABORY w najbliższą środę na orliku na os. Mazurskim w godzinach 16:00-19:30 dotyczą starych, nowych i aktualnych członków Klubu. Jednym słowem – WSZYSTKICH Będziemy robić KAŻDEMU dziecku zdjęcie do skarbu kibica!! Nie może nikogo w nim zabraknąć

Przygotowania pełną parą!
Po ostatnim turnieju rocznika 2010 gdzie udało się wywalczyć brąz przyszła kolej na starszych kolegów z Mini Soccera Mrągowo.

W ostatni wtorek grupa rocznika 2009 udała się razem z Trener Eweliną Korotko na sparing do Mikołajek gdzie w wymiarze 4×15 min mierzyli się z dobrze znanym Kłobukiem Mikołajki. Wynik spotkania zdecydowanie na naszą korzyść ale błędy także się nam przytrafiały.

W czwartek na dolnej płycie Stadionu Miejskiego w Mrągowie mieli okazję grać chłopcy z roczników 2008/2009/2010, którzy mieli bardzo wymagającego przeciwnika z Warszawy – „Soccer Academy”. Bardzo liczna grupa chłopców z Warszawy przebywająca na obozie sportowym w Wilkasach postawiła nam bardzo wysoko poprzeczkę. Udało nam się w kategorii 2009/2010 wygrać liczbą dosłownie 2-3 goli. Rocznik 2008 składający się głównie z debiutantów musiał uznać zdecydowaną wyższość rywali.

W czwartek swój 3 sparing przygotowawczy rozegrali również Młodzicy przegrywając z Kłobukiem Mikołajki 0:6 (w tym miejscu musimy powiedzieć, że w tej kategorii najzdolniejsi chłopcy z Klubu rocznika 2007 będą musieli grać z kolegami o 2 lata starszymi). Jest to przepaść ale uważamy, że ten ruch może się okazać bardzo wartościowy w perspektywie dalszego rozwoju chłopców, którzy mają umiejętności i ambicję ku temu, aby powalczyć ze starszymi. Muszą jednak przełamać barierę i „odblokować” się w kolejnych meczach. Oczywiści na co dzień chłopcy będą również grać w formule 7×7 w Orlikach.