Single Blog Title

This is a single blog caption

Trampkarze nadal bez porażki w II lidze!

Omulew Wielbark – UKS Mini Soccer Academy 0:9
(3x Smoliński, 3x Wilczyński, Rybacki, Startek, gol sam.)

Trampkarze UKS Mini Soccer w swoim debiutanckim sezonie w rozgrywkach II Ligi Trampkarzy WMZPN (11-osobowa piłka nożna) po czterech kolejkach nadal pozostają jako jedyna niepokonana do tej pory drużyna ligi. Starsi z Minisów w rozgrywkach ligowych z kompletem punktów przewodzą w tabeli ligowej z 24 bramkami na koncie. Nasz bramkarz po czterech pierwszych meczach musiał sięgać po piłkę do swojej bramki zaledwie dwa razy.

Wypowiedzi pomeczowe:

Trener UKS Mini Soccer Marcin Haponik


„Rywal na naszym tle prezentował się bardzo dobrze pod względem motorycznym. W tym meczu mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek jak również kilka stracić. Dobra postawa naszego kapitana w bramce oraz gra obronna zespołu sprawiły, że mecz kończymy na przysłowiowe „zero z tyłu”. Cieszy fakt, że z nieco okrojoną kadrą i z pewnymi obawami przed tym meczem zdołaliśmy wykreować i wykorzystywać sytuacje, które przełożyły się na wysoką wygraną”.

Kapitan UKS Mini Soccer Igor Ostaszewski

„Drużyna z Wielbarka wykazywała się dobrą postawą na boisku. Wiedzieli, że grają z liderem i z pewnością chcieli skraść nam 3 punkty. Gospodarze mieli kilka okazji bramkowych. Jeśli chodzi o postawę naszego zespołu to pierwsze 20 minut to dużo niecelnych podań i strzałów na bramkę. Kluczowa była strzelona przez nasz zespół bramka około 30 minuty, która pozwoliła moim kolegom grać swobodniej i zdobywać kolejne gole. Gospodarze mieli kilka sytuacji ze stałych fragmentów i po uderzeniach z dystansu jednak dzięki solidnej grze w obronie naszej drużyny nie udało się przeciwnikowi trafić do naszej bramki. Najgroźniejsze z ich strony były jednak pojedynki 1×1 z bramkarzem z których udało mi się dziś wyjść zwycięsko. Mieliśmy jeszcze kilka okazji na zdobycie gola jednak zawiodła skuteczność lub ostatnie podanie”.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Minisów za pomoc w transporcie!