Single Blog Title

This is a single blog caption

Z Legią Warszawa przed Finałem Wojewódzkim Z podwórka na stadion!

Kolejna okazja „last minute” na wyjazd do Warszawy i możliwość zmierzenia się z Legią Warszawa. Tym razem czekał na nas „szczebelek” wyższy skład Legii, który boleśnie dla nas udowodnił kto rządzi przy Łazienkowskiej.

W sobotni poranek ruszyliśmy na Warszawę gdzie z dużymi nadziejami pojechaliśmy zmierzyć się z zespołami młodzieżowymi Legii Warszawa. Pogoda świetna, humory dopisywały, graliśmy przy głównym stadionie Legii, a po meczu zaplanowana była wycieczka na Narodowy. Chłopcy rywalizowali na dwóch boiskach jednocześnie. Na boisku numer 1 zagrał rocznik 2008/2009 z Legią 2008 oraz na drugim boisku Mini Soccer 2010 kontra Legia 2010.

Na temat gry młodszych chłopców jak również ich starszych kolegów można było napisać wiele (…) ale oszczędzimy sobie tego bólu 🙂 . Sparing musimy uznać za bardzo dobrą lekcję futbolu i pokory – wręcz zimny prysznic. Chłopcy zderzyli się z piłkarską rzeczywistością i z tym, że mimo iż na swoim podwórku są w stanie rywalizować z każdym to jednak wychodząc „dalej” i grając z bardzo dobrą Legią trzeba już czegoś więcej. Kolejny raz dziękujemy Rodzicom bez których wyjazdy nie byłyby możliwe. Firmie MobiliS za bezpieczną i komfortową podróż, dzieciom za zaangażowanie i mimo wszystko uśmiechy na ustach po wizycie na Narodowym. Dla wielu z nich to był pierwszy wyjazd w życiu do Warszawy i niezapomniana przygoda! Trenerom z Warszawy za gościnność i opiekę.

 

Mini Soccer 2010 – Legia Warszawa 2010 9:19
Mini Soccer 2008/2009 – Legia Warszawa 2008 5:14

 

 

 

 

 

 

 

 

Przed nami Finał Wojewódzki turnieju „Z podwórka na Stadion o puchar Tymbarku”. W Iławie w najbliższy czwartek i piątek swoje mecze rozegrają wszystkie 3 nasze kategorie wiekowe, które uzyskały awans z eliminacji powiatowych. Życzymy powodzenia!

Mini Soccer 2010
Mini Soccer 2008
Mini Soccer 2006