Single Blog Title

This is a single blog caption

Kolejne dobre występy naszych.

Zbliżamy się do końca rozgrywek jesiennych. W ostatni weekend na boiska wybiegały zespoły: Trampkarzy, Młodzików, Orlików i Żaków.

Młodzicy I liga
UKS Mini Soccer I Mrągowo – AP Huragan Pisz 3:1

Trampkarze II liga
UKS Mini Soccer Mrągowo – LKS Błękitni Pasym 6:2

Mikołaj Zuzelski – zawodnik UKS Mini Soccer Mrągowo po meczu:

Jak ocenisz poziom meczu z Pasymiem? Co nam dziś wychodziło a co wymaga poprawy?

Było bardzo dobrze z naszej strony i ze strony przeciwnika natomiast to my lepiej rozgrywaliśmy i kiedy byliśmy w posiadaniu piłki to my dyktowaliśmy warunki na boisku.

W ostatnim spotkaniu po zdecydowanie lepszej grze naszych rywali zdołaliśmy wygrać 2-1. Dziś nasza wygrana była wyższa – co mogło być przyczyną lepszej gry?

Dobrze nam wychodziło szybkie rozgrywanie piłki, a do poprawy zdecydowanie jest rozgrywanie stałych fragmentów gry, bo przy np. rzucie rożnym stoimy w miejscu. Większa skuteczność naszych napastników i lepszy pomysł na grę z naszej strony były również bardzo istotne.

Wiedzieliście, że przeciwnik ma nad Wami przewagę w fizyczności – obawiałeś się, że z tego powodu zapowiadał się to bardzo trudny mecz?

Skupiliśmy się bardziej na umiejętnościach przeciwnika i wiedzieliśmy kto będzie największym zagrożeniem. Staraliśmy się nie dopuszczać tych zawodników do piłki i przerywać jak najszybciej akcje rywali.

Orlicy turniej półfinałowy w Węgorzewie zakończyli z rezultatem, który nie pozwolił na awans do finałów. Tym samym nasz zespół w ciągu dwóch sezonów meldował się w półfinałach trzykrotnie nie będąc w stanie przejść przez wspomnianą fazę…

Żacy turniej półfinałowy w Mrągowie zakończyli z rezultatem, który dał awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się już w najbliższy weekend w Dobrym Mieście.