Single Blog Title

This is a single blog caption

Huśtawka nastrojów w II kolejce B klasy…

2 kolejka B klasy 2020/2021
MSA Mrągowo Senior – CWKS 2020 Lamkowo 3:2

(Szymanowski, Kuśnierz, Aleksandrowicz)

W barwach MSA Mrągowo zagrali:

Bramkarze: Igor Ostaszewski (M),Sebastian Bednarczyk (M);
Obrońcy: Szymon Nałysnyk, Patryk Zyśk (M), Kamil Ambroziak,
Piotr Stojczyk, Sławomir Szymański;
Pomocnicy: Jan Szymanowski (K/M), Konrad Dymerski, Mateusz Reszka,
Marcin Aleksandrowicz, Radosław Rogowski, Andrzej Kitor, Rafał Bujnowski,
Napastnicy: Jacek Kuśnierz, Paweł Korotko (M), Szymon Serowik (M),
Jakub Pyśk;

K – kapitan M- zawodnik młodzieżowy

Sztab drużyny:
Marcin Haponik – Trener
Szymon Nałysnyk – Trener
Ryszard Grudek – Kierownik
Joanna Ostaszewska – Logistyka
Artur Skrzypczak – Wsparcie Techniczne

Liczba młodzieżowców: 6

Kibice: ok. 130 osób

Raport GPS po meczu:
Dymerski – 8.65km
Rogowski – 8.00km

Rozmowa z trenerem Marcinem Haponikiem:

1. Dwa pierwsze mecze za Wami. Czy plan, który zakładaliście został zrealizowany?

Po 2 meczach mamy komplet punktów, co bardzo cieszy i buduje drużynę. Wychodząc na boisko zawsze chcemy wygrywać, jednak musimy pamiętać że za nami dopiero niecałe 2 miesiące pracy. W tym czasie część zawodników zdążyło zrezygnować ze stawianych w naszym klubie wymagań, sporo zawodników doszło w trakcie mając za sobą do tej pory jedynie 3 jednostki treningowe. Całą rundę jesienną traktujemy jako „okres przygotowawczy”, drużyna jest cały czas w budowie. Razem z Trenerem Szymonem Nałysnykiem dobieramy zawsze najlepszą możliwą 18 meczową na dany mecz.

2. Mecz z Lamkowem każdy z kibiców obstawiał „w ciemno” jako trening strzelecki patrząc na ich ostatni występ z Błękitnymi Stary Olsztyn. Jednak było zupełnie inaczej…

Myślę że nie tylko kibice, ale każdy z zawodników i my trenerzy również liczyliśmy na łatwą przeprawę. Nie znaliśmy do tej pory drużyny z Lamkowa i sugerowaliśmy się głównie ich wynikiem z pierwszej kolejki. Osobiście cieszy mnie że zarówno drużyna z Bęsi jak i z Lamkowa postawiły nam ciężkie warunki nie tylko fizyczne ale także piłkarskie, bo to stwarza dla nas świetne warunki do rozwoju. A dzięki naszej determinacji do ostatnich minut meczu zebraliśmy komplet punktów.

3. Jakie cele na najbliższy mecz z Szansą Reszel? Widzieliśmy, że kilku zawodników musiało zejść z boiska z powodu urazów.

Tak jak mówiłem wcześniej, każdy mecz chcemy wygrać i w meczu z Szansą Reszel mamy taki sam cel. Oczywiście jesteśmy świadomi że porażki też się pojawią w trakcie sezonu, ale zrobimy wszystko by nie prędko do tego doszło. Oczywiście wynik meczu musi być rezultatem dobrej postawy motorycznej i piłkarskiej na boisku i na tym się skupimy. Problemy z kontuzjami pojawiają się w każdej drużynie, na szczęście mamy bardzo szeroką kadrę, co jest ogromnym komfortem dla trenerów. O naszych kontuzjowanych zawodników dba współpracująca z nami fizjoterapeutka, właścicielka gabinetu „Z Pasją” – Pani Sylwia Lewczuk, która dwoi się i troi by wszyscy zawodnicy jak najszybciej byli zdolni do gry. Znacznie nam ułatwia to pracę i planowanie, mając możliwość monitorowania dochodzenia do formy zawodników kontuzjowanych.

Bramki

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania MSA Senior!

KOLEJNY MECZ 3 KOLEJKI:
SOBOTA 29.08 17:00 Stadion Miejski W RESZLU
Szansa Reszel – MSA Mrągowo Senior

KOLEJNY MECZ 4 KOLEJKI:
NIEDZIELA 6.09 16:30 Stadion Miejski W MRĄGOWIE
MSA Mrągowo Senior – KS Tempo II Ramsowo Wipsowo