Single Blog Title

This is a single blog caption

Porażka Seniorów, trampkarze prą w górę tabeli

Ostatni weekend nie był szczęśliwy dla naszych grup. W kilku wydarzeniach na wysokości zadania stanęli tylko nasi trampkarze. Problemy kadrowe, wyjazdy i kontuzje sprawiły, że o optymalne zestawienia składów było niezwykle trudno. Jednak brak gry jednych jest szansą na zdobywanie doświadczenia przez drugich. Weekendowe podsumowanie – zapraszamy.

MSA Mrągowo Senior – SAS Szansa Reszel 1:5

W pierwszej połowie ku naszemu zaskoczeniu stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Niestety nieskuteczność i podejmowanie złych decyzji w kluczowych sytuacjach sprawiło, że zdobyta bramka była naszą jedyną w tym meczu, a od tego momentu to przeciwnik zaczął strzelanie. W pierwszej połowie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić jeden z liderów i trenerów Szymon Nałysnyk.

Mimo, że w drugiej połowie nasz zespół starał się nawiązać walkę i doprowadzić do ponownego prowadzenia to sił i środków wystarczyło tylko do 60 minuty. Kolejno w 61′ 68`80` i 86` to gospodarze trafiali do bramki. Od około 70minuty nasz zespół bronił się już tylko w dziesięciu.

Podsumowując mecz drużyna w szatni była zadowolona ze swojego zaangażowania ale rozczarowana swoją skutecznością. Zespół stanął na wysokości zadania i mimo dużych problemów kadrowych pojechał na mecz z zamiarem zdobycia choćby 1 punkty. W kolejnym meczu zapowiadamy walkę o kolejne 3 punkty w domowym meczu z drugim zespołem Ramsowa.

Bramkarze: Igor Ostaszewski (M)
Obrońcy: Szymon Nałysnyk, Patryk Zyśk (M), Krystian Krajewski (K/M), Sławomir Szymański;
Pomocnicy: Konrad Dymerski, Marcin Aleksandrowicz, Andrzej Kitor, Rafał Bujnowski, Paweł Szymaniewski, Marcin Haponik, Tomasz Makuszek (M);
Napastnicy: Jacek Kuśnierz, Paweł Korotko (M), Adrian Joć (M), Michał Giers;

K – kapitan M- zawodnik młodzieżowy

Sztab drużyny:
Marcin Haponik – Trener
Szymon Nałysnyk – Trener
Ryszard Grudek – Kierownik
Joanna Ostaszewska – Logistyka
Artur Skrzypczak – Wsparcie Techniczne

Liczba młodzieżowców: 6

Raport GPS po meczu:
Haponik – 8.10km/70min
Nałysnyk – 3.00km/33min

KOLEJNY MECZ 4 KOLEJKI:
NIEDZIELA 6.09 16:30 Stadion Miejski W MRĄGOWIE
MSA Mrągowo Senior – KS Tempo II Ramsowo Wipsowo

Zapraszamy

UKS Mini Soccer II – LUKS Wydminy 0:16

W rozgrywkach Ekstraklasy debiutu doczekała się druga drużyna młodzików złożona z zawodników młodszych oraz na co dzień występujących w grupach średniozaawansowanych Mini Soccera. Nikt nie spodziewał się aż tak bolesnej porażki już na starcie rozgrywek. Jedynym pozytywem tego meczu jest świadomość naszych chłopców, którzy godnie stwierdzili, że poziom przeciwnika był bardzo wysoki. Naszym zadaniem jest teraz wyjść na kolejny mecz i pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie mimo wyraźnych braków.

UKS Mini Soccer – KKS Granica Kętrzyn 7:4

Pierwsze derby w ramach rozgrywek I ligi trampkarzy dla nas! Nasi chłopcy niespodziewanie w pierwszej fazie meczu przegrywali ale po kilku składnie rozegranych akcjach wyszliśmy na prowadzenie. Zespół z Kętrzyna starał się dotrzymywać nam tempa i stale doprowadzał do zmniejszania się naszej przewagi. Czujność naszych chłopców i determinacja sprawiły, że wysokiej przewagi nie można już było wypuścić z rąk. Bilans zespołu to 2 mecze i 2 wygrane. Teraz czeka nas ciężki wyjazd do Dobrego Miasta i próba ponownego zdobycia kompletu punktów.

Ciekawe mecze żaków na NAKI CUP w Olsztynie

Nasze żaki po wielu tygodniach przerwy udały się do Olsztyna na mocno obsadzony turniej NAKI Cup. W fazie grupowej zmierzyliśmy się z NAKI Olsztyn, Stomilem Olsztyn oraz Juniorem Ełk. Jak się później okazało wygrać udało się tylko z zespołem NAKI. Staraliśmy się nawiązać walkę z zespołem Stomilu natomiast drużyna z Ełku byłą po za naszym zasięgiem. Nasza postawa w tym turnieju na pewno wpłynie pozytywnie na zaangażowanie dzieci oraz trenerów, którzy w bardzo krótkim czasie muszą przypomnieć dzieciom to czego uczyły się jeszcze przed wakacjami.