Single Blog Title

This is a single blog caption

Spotkanie z rodzicami i sprawy organizacyjne

Wczoraj (9.06.2015) odbyło się pierwsze spotkanie z rodzicami. Uczestniczyli w nim zarówno rodzice zawodników, którzy już trenują z nami jakiś czas jak i rodzice chcący zapisać swoje dzieci do naszych drużyn piłkarskich. Dokonaliśmy również podsumowania Twardzieli i Super Twardzieli za ostatni okres/sezon. Mimo małych trudności organizacyjnych (rzutnik nie nadawał się do prezentacji) przeprowadziliśmy spotkanie w miarę szybko i sprawnie podając przy tym najważniejsze dla rodziców informacje:

1. Konieczność wypełnienia Deklaracji członkowskiej i Oświadczenia zdrowotnego
(pobierz, wydrukuj i dostarcz do trenera lub odbierz deklarację na treningu).
DEKLARACJA CZŁONKOWSKA I OŚWIADCZENIE NOWE word
DEKLARACJA CZŁONKOWSKA I OŚWIADCZENIE NOWE PDF

2. Dla zawodników i zawodniczek mających ukończone 6 lat należy zamiast oświadczenia założyć „KARTĘ BADAŃ SPORTOWCA” karta badań uprawnia i jest niezbędna do tego, aby dzieci mogły brać udział w rozgrywkach ligowych i turniejach, a najważniejsze, że przy każdej kontroli (co pół roku) Państwo dziecko jest stale pod kontrolą lekarza i ma robione podstawowe badania!!

Wizyty umawiamy z wyprzedzeniem, aby nie było konieczności zamawiania wizyt prywatnych –
Lekarz Medycyny Sportowej doktor Skwira (Przychodnia os. Grunwaldzkie lub Przychodnia Mazur-Med os. Mazurskie). Przy rejestracji prosimy o badania dla sportowca trenującego piłkę nożną w Uczniowskim Klubie Sportowym „UKS Mini Soccer Academy”.

3. W niedalekiej przyszłości zajdzie konieczność podpisania Deklaracji Gry Amatora i Kart Zgłoszeniowych, które otrzymają Państwo od trenerów prowadzących (grupa starsza). Wymagane do tego będzie również posiadanie zdjęcia jak do legitymacji, aby dokonać zgłoszeń zawodników do systemu.

4. Składki za miesiąc Lipiec wynoszą 40zł, a za miesiąc Sierpień 20zł. Wpłacamy do 10-tego każdego miesiąca na zajęciach.

 

więcej informacji i zapytania proszę kierować pod numerem telefonu 669 383 928 Trener Radek Rogowski. Resztę informacji będziemy sukcesywnie podawać na treningach, stronie internetowej i w formie „karteczkowej”.

Leave a Reply